Zdjęcia

Dziś bardzo krótko o tym, dlaczego szykując mieszkanie do wynajmu lub na sprzedaż warto zatrudnić kogoś, kto ma po pierwsze sprzęt, a po drugie umiejętności fotografowania wnętrz. Przedstawiam pod spodem dwa zdjęcia tego samego pokoju. Zdjęcia wykonano w tym samym miejscu, w odstępie kilkunastu minut.

Zdjęcie po lewej wykonałam sama, komórką, przy użyciu maksymalnej ilości dobrej woli i szczerych chęci. Wyszło jak wyszło, podobnie do 80% zdjęć na listach ogłoszeń o nieruchomościach. Zdjęcie po prawej – Tymek Demski, fotograf którego prace opisywałam już wcześniej, a którego złapiecie tu.

Które zdjęcie przyciągnie więcej najemców bądź kupujących?….

przed i po staging

4 thoughts on “Zdjęcia

    • Śmiem się nie zgodzić, zdjęcia w linku są oczywiście bardzo ładne, ale nie wyobrażam sobie małej przestrzeni pokoju sfotografowanej tak dynamicznie i pod kątem. Ale cóż – o gusta się ponoć spierać nie należy ;)

      • Tu nie o gusta chodzi. Zwróć proszę uwagę na brak detali w cieniach i koszmarnie „lecące” pionowe elementy w kadrze ( drzwi, rogi pokoju czy obrazek)
        Gdyby umieścić aparat dokładnie w połowie wysokości pomieszczenia, wyglądało by to duuuużo lepiej. Potem korekcja ewentualnych krzywizn w programie graficznym.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s