Lack

Przygotowania do Gdyńskiej Kawalerki idą pełną parą, wiem już na pewno że otwarcie będzie o 16.15 w sobotę (25.08.). W aranżacji użyte będą ikeowskie stoliki LACK, które są bronią masowego rażenia i zalały świat absolutnie i totalnie. Na potrzeby tego postu wyszukałam w necie kilka lackowych hacków, wklejam poniżej, może któryś Was zainspiruje do zabawy w designera. Kliknięcie z obrazek zabierze Wasz do strony, z której  pochodzi zdjęcie.

Pierwszy z nich to stolik tablicowy, świetny dla maluchów. Kreda + brudne łapki = pełnia szczęścia (plus przynajmniej jedna pralka do pełna)…

Następny to nowoczesna adaptacja Lacka, jest w niej zupełnie nierozpoznawalny i prezentuje się bardzo designersko. To przez te szczupłe nóżki!

Kolejny Lack, również dość nowoczesny, ze szklanym blatem i książkami pod nim. Moim zdaniem super wygląda w takiej wersji! Pod linkiem ze zdjęcia znajdziecie więcej lackowych przeróbek.

Następny, tym razem z twarzą Marylin Monroe.

I na koniec Lackpiesek, mały , zielony i zupełnie nie dający po sobie poznać, że kiedyś był stolikiem.

To tyle inspiracji. Jeśli chcecie zobaczyć, co my wyczarujemy z naszych Lacków, koniecznie przyjdźcie w weekend do Gemini!

 

1 thought on “Lack

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s