Współczesna Kawalerka Gdyńska

Moi Drodzy, ponieważ dzisiaj ogłoszono sprawę oficjalnie podczas konferencji w Urzędzie Miasta, chciałabym również tutaj poinformować o ciekawym projekcie, w którym biorę udział.

Otóż jestem kuratorem wystawy Współczesna Gdyńska Kawalerka, która odbędzie się w ramach gdyńskiego Weekendu Architektury (24-26 sierpnia).

Wystawa będzie pokazywała koncepcje urządzenia kawalerki 30-40m2, przygotowane przez różnych architektów oraz projektantów wnętrz z Polski.

Myślę, że rzecz jest ciekawa, małe mieszkania są często traktowane po macoszemu, wstawia się rozkładaną kanapę i cześć. A prawda jest taka, że im mniejsza powierzchnia, tym bardziej projektant się przydaje. Choćby po to, żeby wymyślać takie nietypowe rozwiązania.

Więcej informacji o całym Weekendzie Architektury, który jest imprezą arcyciekawą, znajdziecie na stronie organizatora, czyli Agencji Rozwoju Gdyni oraz na stronie jej podlegej www.modernizmgdyni.pl. Dla osób lubiacych modernizm zarówno wizyta na stronie, jak i w moim pięknym mieście – obowiązkowa!

1 thought on “Współczesna Kawalerka Gdyńska

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s