Drzewko szczęścia

Jesteśmy na parę dni na wakacjach, więc dzisiejszy post będzie po pierwsze krótki, a po drugie wyjazdowy. Zdjęcie cyknęłam po drodze, w restauracji Dworek Golikowo. Po wejściu do niej myślałam że jest jednym z tysięcy staropolsko-romantycznych przydrożnych gościńców. Trzy rzeczy zaskoczyły mnie na plus. Po pierwsze spore i czyste miejsce dla dzieci, gdzie spokojnie można usadzić młodzież i chwilę odsapnąć, po drugie pyszne jedzenie  (jadłyśmy z córą dorsza z pieca, porcja jak da pułku wojska, a ryba bardzo smaczna), a po trzecie weranda/ogród zimowy, urządzony lekko, sympatycznie, z wyczuciem i dużym poczuciem humoru. Zrobiłam zdjęcie. Zgadnijcie, co „rośnie” na drzewku?

Dworek Golikowo

Podejdźmy bliżej…

Dworek Golikowo

Jeszcze bliżej… tup tup…

Dworek Golikowo

Sympatyczne, prawda? Mi poprawiło humor na całe popołudnie, lubię bezpretensjonalne, proste i niedrogie pomysły takie jak ten. No i dorsz naprawdę był wyśmienity.

4 thoughts on “Drzewko szczęścia

  1. Jak się cieszę tym postem… Sprawiła mi pani ogromną radość doceniając wymyślone i wykonane przeze mnie drzewko dla Dworku Golikowo. Właśnie o takie zaskoczenie wsród gości mi chodziło… Na szczęście właścicielka dała szansę temu pomysłowi. Miło mi, że poprawiło Pani humor, ja mam teraz ten sam efekt:-) Projekt jest już prawie skończony, więc zapraszam ponownie

    • Naprawdę drzewko odznacza się niezwykłą skutecznością w wywoływaniu uśmiechu! Zresztą całokształt – jedzenie, kącik dla dzieci i co bardzo ważne przemiła obsługa – jak najbardziej godne polecenia.

  2. Witam,
    Jest mi bardzo miło słyszeć takie komentarze o mojej restauracji. Dla właściciela restauracji to bardzo ważne aby smakowało, a jeśli wystrój może sprawić uśmiech na twarzy gościa to podwójne szczęście. Sama mam dzieci i wiem jak ważny jest kącik do zabawy i plac zabaw dla naszych pociech w restauracji. Dzieciaczki muszą mieć co robić w oczekiwaniu za jedzenie….
    Serdecznie dziękuję całej mojej ekipie, która świetnie pracuje; Pani Małgosi, której pomysły zawsze mi się podobają.
    Pani Diano bardzo dziękuję za tak miłe słowa i zapraszam ponownie….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s