KONKURS

Wczoraj, w strugach deszczu, powiesiliśmy w końcu mój banner.

W trakcie wieszania wyglądał tak:

Jestem prawie pewna, że za bardzo nie rozpowiadałam, gdzie będzie wisiał, więc pomyślałam sobie, że jest okazja do ogłoszenia konkursu.

Zadanie konkursowe jest proste – proszę podać dokładnie miejsce, gdzie wisi mój banner (może być opisowo, adresu sama nie znam). Absolutnie nie proszę o przysłanie zdjęcia, bo to tuż przy ulicy więc niebezpiecznie jest tam pomykać z aparatem. Opis wystarczy. Konkurs jest otwarty dla wszystkich (oprócz moich drogich Sióstr oraz równie drogiego Szwagra, bo im chyba mówiłam), największe szanse zapewne mają Czytelnicy z Trójmiasta. Dla ułatwienia dodaję zdjęcie nieco oddalone, tak że widać częściowo budynki w tle.

Jest nagroda, a jakże! Pierwsza osoba, przyśle poprawną odpowiedź (może być w komentarzach lub mailowo) otrzyma butelkę bardzo ładnego winka, a mianowicie Ogio Primitivo. Etykieta równie czarrrrna jak ten mur, na którym banner wisi, więc pasuje. Zapraszam do zabawy!

EDYCJA!! Moi Drodzy, konkurs w toku, pojawiają się odpowiedzi. Żeby trochę ułatwić zadanie podpowiadam, że jest to blisko granicy dwóch miast, lasu, linii kolejowej i skrzyżowania ze światłami. O! Może pomoże?

9 thoughts on “KONKURS

  1. Tu Twa Droga siostra, bestialsko wykluczona z konkursu: raz jeden w życiu, jak mam realną szansę wygrania, nie mogę się spełnić! Baner fajowy, etykietka też:) Buziaki!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s